Test, jací jste v posteli

Kurzy, semináře, přednášky si kladou za cíl předat druhým informace, uvést je do praxe. Sice se říká, že život Vás naučí, jenže neustálé přešlapy nikoho nepotěší. Život je jeden velký test. Buďte prvními, a sami se otestujte, a to například v otázce sexu.

Testování v oblasti sexu

Jdete-li na pohovor k budoucímu zaměstnavateli, může Vás také čekat celé kolo testovacích, prověřovacích otázek. Budete-li přijati, pak ještě nemáte záruku, že nová práce bude Vaším přístavištěm. Další testování a prověřování Vašich schopností, Vaší osobnosti bude probíhat dál, a to nejen během zkušební doby. Slabí, málo průbojní, ale také příliš povrchní, sebejistí, sobečtí, neurvalí atp. jedinci nemusí uspět. A tak, jak je tomu v pracovním životě, tomu může být i v životě soukromém. Nechcete-li žít singl, chcete žít v mileneckém, nebo partnerském vztahu, pak se musíte připravit na to, že Vás druhý bude posuzovat, testovat, hodnotit, a činit verdikty. Ať už jste mužem, nebo ženou, můžete být o krok napřed, a to platí i v pracovním životě. Můžete totiž využít Vašich „zbraní", a to i těch skrytých, o kterých možná ani sami nevíte, že jste jejich vlastníky. Jak je to v případě milostného života? Jednoduchý test Vám napoví.

Milování za světla – milování za tmy »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12508 (gejsa.cz#518)