Únik moči při milování

Stala se Vám někdy podobná situace? Užíváte si sexu s partnerem, jste vzrušená na maximum a najednou cítíte abnormálně silnou vlhkost ve svém klíně. Může se jednat o mokrý orgasmus nebo únik moči! Jak to poznat?

Stačí Vám k úniku moči zakašlání, kýchnutí nebo záchvat smíchu? Pak nejspíš trpíte inkontinencí a její nechvalné příznaky Vás jistě trápí i při milování. Tento nekontrolovatelný odchod moči způsobuje špatná pohyblivost močového měchýře a močové trubice. Vnitřní svěrače mohou být slabé následkem porodu nebo obezity. Lidské tělo je fascinující. Močový měchýř pojme až litr tekutiny a při vyprazdňování se strany mechýře stahují. Příčinou inkontinence je tak ochabnutí pánevního svalstva, močová trubice se uvolňuje a moč uniká. Jak je možné, že pánevní dno slábne a svaly povolují? Nejspíš jste během krátké doby přibrala, máte málo pohybu a nesportujete. I při milování poznáte, že je Vaše pánevní svalstvo oslabené. Jste uvolněná a velmi snadno zvlhnete. Je to tím, že se při sexu dráždí oblast močového ústrojí. Nestyďte se za své problémy a svěřte se partnerovi nebo svému lékaři.

Lehký a těžký únik moči »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12570 (gejsa.cz#662)