Vybělení intimních partií

Stopy stárnutí můžete s přibývajícími roky spatřit nejen na Vaší postavě, pevnosti a hladkosti kůže, ale také na vzhledu pokožky. Pigmentové skvrny, známé jako stařecké skvrny jsou nemilosrdné, a uvelebí se i na Vašich intimních partiích.

Chcete však předčasně složit Vaše zbraně? Považujete boj mezi Vámi a stárnutím, jako značně nevyrovnaný? Hodně záleží na tom, jaké zbraně použijete. Ony pigmentové skvrny, které nenechají spát mnohým z nás, mohou být Vaší minulostí, pokud vsadíte na jejich efektivní vybělení. Možná, že již používáte různá séra, kapsle, pleťové krémy slibující vybělení pigmentových skvrn na obličeji, rukou. Nezapomínáte však na Vaše intimní partie? I v případě intimních partií se můžete chlubit jejich mladistvostí, pokud si je necháte vybělit. A že jste doposud slyšeli jen o bělení pigmentových skvrn v obličeji, dekoltu, na hřbetech rukou, či zubů? Pak pro Vás mohou být přínosem následující řádky.

Vybělení intimních partií – móda nebo nutnost? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12428 (gejsa.cz#341)