Vztah ze zvyku - sex ze zvyku

Uchylujete se k partnerským horoskopům, či testům z oblasti vztahů, abyste zjistili, jak si na tom s protějškem stojíte? A nebylo by lepší se místo teorie zaměřit raději na praxi? Kdy naposledy jste si s partnerem otevřeně promluvili?

Dlouhodobé vztahy - riziko vztahů ze zvyku

Váznoucí komunikace je problémem nejednoho dlouhodobého vztahu. Na začátku vztahu se Vám pusa de facto nezastavila, kdy jste měli pocit, že druhého musíte do svého života od raného dětství po dospělost zasvětit stůj co stůj? Nyní naopak máte pocit, že jste již vyložili všechny karty na stůl, a nemáte, s čím byste přispěli „do mlýna"? Říkat snad protějšku, že jste dnes v obchodě museli vystát obzvláště dlouhou frontu, nebo že Vám vítr rozcuchal Váš nový účes, Vám přijde scestné, a nedůležité? Ovšem i maličkosti tvoří spokojený partnerský život. Jistě, není nutné druhému říkat do puntíku vše, co Vás ten den potkalo a neminulo. Na druhou stranu, tichá domácnost ne vždy znamená, že žijete v klidu a harmonii. Může se jednat o neochvějný důkaz, že Váš vztah ochladl, a je nejvyšší čas „zatopit pod kotlem". Jak se však vyhnout vztahu, nebo dokonce sexu ze zvyku? Je pro partnerské soužití horší vztah ze zvyku, či sex ze zvyku?

Vztah ze zvyku – zvyky pro spokojený vztah »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12537 (gejsa.cz#584)