Zabijáci sexu

Bohužel i v posteli se mohou objevit tzv. zabijáci sexu. Jak se těmto zabijákům chytře vyhnout a zažehnat stereotyp ve Vaší posteli se dozvíte v následujícím článku. Dejte si pozor, aby nedostihli i Vás.

Znáte to, čeká Vás s partnerem volný víkend, domluvíte se, že společně oslavíte výročí a k tomu patří i vášnivě prožitá noc. Jste celkem dobře naladěni, erotika voní ve vzduchu, dali jste si sklenku vína a...najednou je chuť na sex fuč! Proč tomu tak je? Možná se ve Vaší ložnici objevili zabijáci sexu.

Televize do ložnice nepatří! »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12567 (gejsa.cz#654)