Zajímavosti o líbání

Líbání je nádherná věc. Kouzlo polibku má neocenitelnou atmosféru a vyvolává v nás pocit štěstí. Na svou první pusu si pamatuje každý z nás a jak jinak můžeme projevit svou lásku než sladkým políbením?

Polibek je pro naše zdraví velmi prospěšný už jen proto, že zvyšuje srdeční tep. To vede ke zlepšení metabolismu a krevního oběhu. Mimo jiné se díky kvalitnímu polibku aktivuje opravdu velké množství obličejového svalstva, tím procvičujeme mimickou gymnastiku a získáváme prevenci proti vráskám. Polibky jsou ideální proti depresivním stavům a stresu, zvyšují u nás energii a také příznivě ovlivňují paměť. Díky nim se lépe soustředíme a do krve dostáváme adrenalin. Nepřestávejte se líbat!

Historie polibků »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12563 (gejsa.cz#642)