Závislost na sexu

Máte rádi sex? Kdo ne, že ano. Na sexu se však může člověk stát závislým. Kdy se může příliš častý sex stát nebezpečným, jak se závislost na sexu projevuje a jak se léčit? Čtěte dále, poradíme Vám.

Existuje skutečně závislost na sexu?

Podobné to bylo i s lékaři nebo psychology, kteří dlouho odmítali závislost na sexu uznat jako skutečný problém a tudíž se ani nesnažili o jakoukoliv její léčbu. Závislost na sexu však skutečně existuje a změna v jejím vnímání odbornou lékařskou veřejností nastala během devadesátých let a to pravděpodobně i díky populárnímu americkému herci Michaelu Douglasovi, který se z ní v té době léčil. Z jiných známých osobností se k závislosti na sexu a následné léčbě přiznal například i světoznámý golfista Tiger Woods.

«« Závislost na sexu Jaké jsou příznaky závislosti na sexu? »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12558 (gejsa.cz#629)