Závislost na sexu

Máte rádi sex? Kdo ne, že ano. Na sexu se však může člověk stát závislým. Kdy se může příliš častý sex stát nebezpečným, jak se závislost na sexu projevuje a jak se léčit? Čtěte dále, poradíme Vám.

Jak se léčí závislost na sexu?

Závislost na sexu se projevuje jako každá jiná závislost – téměř neustálou a dlouhodobou touhou po tom, na čem je člověk závislý – a stejně tak se i léčí podobným způsobem jako jiné závislosti. Hlavním pilířem terapie je pobyt v uzavřeném léčebném zařízení, úplná dlouhodobá abstinence nejen od sexu, ale i od masturbace, porna atp. a také odborný lékařský dohled a pomoc.

«« Jaké jsou příznaky závislosti na sexu? Diskuze, zkušenosti a recenze »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12558 (gejsa.cz#629)