Zprotivení sexu

I když je sex primárně určený k potěšení, dokážeme si ho mnohdy znechutit. Ani ne tak třeba sami, jako spíše navzájem. Zažili jste již, že by Vás partner svým chováním odradil od milování? Nebo jste měli to štěstí, a sex máte spojený jen s užíváním si?

Pokud patříte k těm šťastným, kteří si sex vychutnávají, a nemají ho spojený také s nelibostí, nucením, tlačením, vydíráním apod., pak jste nejspíš natrefili na partnera, kterého byste se měli obrazně řečeno zuby nehty držet. Anebo je tu i druhý extrém, kdy chodíte, žijete s flegmatickým protějškem, pro kterého sex není vůbec důležitý, a Vy jste si tak trochu na danou situaci zvykli. Oba extrémy však nejsou pro harmonický vztah zrovna ideální. V tomto případě pak rozhodně platí „zlatá střední cesta“.

Když jeden z partnerů druhému znechucuje sex »»

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id12431 (gejsa.cz#347)